درباره ما


 

درباره آموزشگاه کندو

مرکز آموزشی غیردولتی زبان های خارجی کندو به اختصار "آموزشگاه کندو" در سال 1393 با جنسیت دخترانه در مکان کنونی خود فعالیت خود را آغاز نمود و پس از 4 سال فعالیت مستمر با مجوز از اداره کل آموزش و پرورش استان البرز موفق به دریافت مجوز پسرانه نیز گردید و هم اکنون در هر دو جنسیت فعال است. مدیر واحد آقای دکتر هوشمند هدایتی دکتری زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران است. آموزشگاه کندو با اهداف بلند خود در حوزه کسب و کار و کار آفرینی در صدد افتتاح شعبه دوم خود در تابستان 99 می باشد. 

چرا کندو؟

مدیران آموزشگاه کندو از متخصصین حوزه آموزش زبان می باشند و از سابقه طولانی 15 ساله در تدریس زبان هم در سطح آموزشگاه و هم در دانشگاه برخوردارند. 

اساتید کندو از فارغ التحصیلان مجرب و با دانش رشته زبان انتخاب می گردند (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)

زبان آموز مرتبا تحت نظارت است و آموزشگاه در خصوص مسائل آموزشی سختگیرانه برخورد می کند.

آموزشگاه مجهز به سیستم حضور و غیاب هوشمند بوده و به محض ورود زبان آموز پیامک ورود برای والدین زبان آموز زیر 17 سال ارسال می شود تا والدین محترم از حضور فرزندشان اطمینان حاصل کنند. .

کتب و سیستم آموزشی کندو به روز و براساس متد روز دنیاست البته کادر آموزشی کندو به این حقیقت اذعان دارد که روش تدریس به هر زبان آموز با زبان آموز دیگر متفاوت است پس روش آموزشی نیز باید براساس نیاز زبان آموز تغییر کند.

بعد از هر دوره آموزشی به زبان آموز مدرک آن دوره اعطا می گردد (کودکان، نوجوانان، دیپلم زبان)