دوره آماده سازی آزمون آیلتس

 

سوالات رایج:

آیلتس چه آزمونی است؟

آزمون آیلتس آزمونی رسمی، معتبر و بین المللی است و بیشتر مخصوص داوطلبانی است که قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند. درواقع، هیچ مدرک آموزشگاهی یا دانشگاهی نمی تواند جایگزین نمره آیلتس شود. آزمون آیلتس مانند یک خط کش است که سطح زبان شما را می سنجد و به مراکز مورد هدف شما اطلاع می دهد پس عبارت "مدرک آیلتس" اصولا صحیح نیست چرا که نمره آن فقط دو سال اعتبار دارد و پس از آن در صورت نیاز مجدد داوطلب باید در آزمون مجددا شرکت کند.

چقدر طول می کشد نمره آیلتس بگیرم؟

بسته به سطح زبان اکنون شما، نمره هدف، استعداد یادگیری، زمان مختص درس خواندن، پاسخ به این سوال تفاوت خواهد کرد. ولی عموما اگر در سطح دانشگاه یا دبیرستان زبان بدانیم و بخواهیم مثلا نمره 6 آکادمیک بگیریم و روزانه 2 تا 3 ساعت صرف درس خواندن شود بین 6 تا 9 ماه زمان لازم است.  

روش تدریس آموزشگاه کندو چگونه است؟

آموزشگاه کندو هر دوره آیلتس را به 24 جلسه و سه ماه تقسیم می کند و در هر هفته 2 جلسه کلاس برگزار می گردد با توجه به حجم تکالیف جلسات بیش از این را توصیه نمی کنیم. کلاس ها منحصر شخص طراحی و تدوین می شود و هیچ کتاب ثابتی برای همه افراد وجود نخواهد داشت ولی در جلسه مشاوره رایگان هر شخص، کتاب های مورد تدریس به اطلاع ایشان می رسد.